دکوراسیون سلطنتی

دکوراسیون سلطنتی

دکوراسیون سلطنتی در رده دکوراسیون های لوکس قرار دارد. از همین رو نیاز است در زمان چیدمان به سبک سلطنتی توجه ویژه به تنالیته رنگ حاکم در فضا داشته باشیم. یکی از رنگ های که در زمان دکوراسیون کردن به سبک سلطنتی بسیار مورد توجه قرار می گیرد رنگ طلایی است. رنگ طلایی یکی از عناصر اصلی در سبک دکوراسیون سلطنتی و لوکس به شمار می آید. شما به راحتی با استفاده از رنگ طلایی می توانید ترکیب رنگ سفید و مشکی را در تم داخلی منزل خود دنبال کنید. بدون تردید دکوراسیون سلطنتی یکی از چشم نواز ترین و زیبا ترین متد ها برای طراحی داخلی به شمار می آید. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا ایده پردازی های را در راستای این سبک از چیدمان به شما معرفی کنیم. شکی در این نیست که اگر طراحی داخلی زیر نظر یک متخصص دکوراسیون صورت بگیرد یکی از بی نقص ترین و ایدئال ترین چیدمان ها را از آن شما می کند. با ما همراه باشید تا در دنیای مد و زیبایی در صنعت دکوراسیون داخلی از سایرین عقب نمانید.

نمای کلی از دکوراسیون سلطنتی

همان طور که در ابتدا اشاره شد دکور کردن به سبک لوکس نیاز به تخصص و تجربه بسیار دارد. در یک نمای کلی در تصویر ارائه شده شما به راحتی می توانید جلوه ای از زیبایی و منحصر به فرد بودن یک دکوراسیون لوکس را شاهد باشید. ترکیب رنگ ها به درستی صورت گرفته است و از سوی دیگر شما به راحتی می توانید یک نور پردازی بدون نقص را در این طراحی مشاهده کنید که زیبایی فضا را چندین برابر کرده است. استفاده کردن از رنگ قرمز یک پیشنهاد ویژه برای طراحی به سبک سلطنتی به شمار می رود. در تصویر ارائه شده یک دور نمای کلی از یک چیدمان سلطنتی در معرض دید شما قرار داده شده است که در ادامه به ایده پردازی این تصویر می پردازیم. اگر فضای منزل شما زیاد است و همانند تصویر از پله های مشرف به طبقه دوم بهره برده است به راحتی می توانید با یک فرش مشکی و قرمز پایه ریزی طراحی خود را شروع کنید. کف فرش سنگی طلایی سفید یکی دیگر از ایتم های استفاده شده در این طراحی است که با استفاده از مبل های تکی لوکس و آباژور رو میزی بخش ابتدای فضا را دیزاین کرده است. در ادامه همان طور که مشاهده می کنید با استفاده از لوسترهای بلوری و تابلوهای لوکس می توانید منزل خود را لوکس دیزاین کنید.

دکوراسیون سلطنتی بخش اصلی منزل

خانه های اشرافی از مساحتی بسیار زیادی برخورد دار است از همین رو به راحتی می توان با هر تعداد مبل و صندلی کار دیزاین فضا را به انجام رساند. به عنوان نمونه در تصویر ارائه شده شما به راحتی می توانید یک سرویس مبل لوکس و زیبا با تم رنگی سفید و مشکی به همراه رگه های طلایی را مشاهده کنید. کاناپه های سفید رنگ در این ایده پردازی روبروی هم قرار گرفته اند که با استفاده کوسن های سفید طلایی کار دیزاین آن ها به انجام رسیده است. در ادامه با استفاده از دو مبل تکی و دو پاف تک نفره دکوری کار طراحی بخش های مشرف به کاناپه صورت گرفته است. عواملی که سبب زیبا سازی این طراحی شده است. میز های مشکی طلایی در کنار لوسترهای مشکی طلایی است. باید بگویم که استفاده از گلدان های طبیعی در هر ایده پردازی سبب منحصر به فرد شده آن طراحی می شود. همان طور که می دانید آینه کاری یکی از اصول مهم در طراحی های اشرافی به شمار می آید که بخش اصلی این فضا با استفاده از یک آینه قاب طلایی دیزاین شده است.

ایده پردازی لوکس

برای شما یک ایده پردازی لوکس داریم. به شما پیشنهاد می کنیم از تمام عناصر طلایی برای طراحی سلطنتی خود استفاده کنید. همان طور که در این تصویر مشاهده می کنید دیوار تماماً به قاب های طلایی دکور شده است که سبب منحصر به فرد شدن این ایده پردازی شده است. شما می توانید از رنگ مشکی در کنار رنگ طلایی همانند تصویر ارائه شده بهره ببرید. این تصویر از نمای نزدیک یک دکوراسیون به سبک اشرافی را به شما نمایش داده است. قاب های سفید طلایی، مشکی طلایی، میز های پایه طلایی شیشه ای، مبل های سفید با کوسن های طلایی مشکی، فرش مشکی و لوستر شیک و مدرن طلایی همگی از عناصر یک دکوراسیون سلطنتی به شمار می رود. خواه نا خواه با وجود این پارامترها در دکوراسیون منزل خود به راحتی می توانید به یک چیدمان سلطنتی دست پیدا کنید. بدون شک متخصصان طراحی داخلی به راحتی شما را در این زمینه می توانند راهنمایی کنند.

میز کار پکیجی در دکوراسیون سلطنتی

برای خانه های لوکس و شیک یک فضای خاص برای کار در نظر گرفته می شود که با ایده پردازی متفاوت دکور می شود. در تصویر ارائه شده شما یک میز کار برای نشست های کاری را مشاهده می کنید که با یک ست بسیار زیبا آماده شده است. همان طور که در ابتدا اشاره شد رنگ طلایی یکی از مهم ترین عناصری است که با هر ترکیب رنگی در دکوراسیون شما را به یک چیدمان سلطنتی نزدیک می کند. لوستر آویزی، کاغذ دیواری، قاب های مدرن و فرش فانتزی و بسیاری آیتم های دیگر به شما این امکان را می دهد که در کمترین زمان ممکن به دکوراسیون اشرافی دست پیدا کنید.

آشپزخانه سلطنتی با طراحی مدرن

برای رسیدن به یک آشپزخانه مدرن در یک دکوراسیون سلطنتی اولین قدم یک کابینت لوکس است. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید تمام چوب های استفاده شده در کابینت های این طراحی به شکل بسیار خاص و زیبایی کنده کاری شده است که اولین آیتم برای شروع دکوراسیون سلطنتیمحسوب می شود. کنده کاری های صورت گرفته بر روی درب کشوها، درب کمدها، قسمت بالای گاز، نمای دکوری کابینت ها همگی در زیبا سازی این ایده پردازی اثر گذاشته است. شما می توانید برای این منظور از متخصصان حرفه ای در زمینه دکوراسیون داخلی و هم چنین طراحان کابینت کمک بگیرید. آن ها به شما در این زمینه مشاوره خواهند داد تا به بهترین ایده پردازی برای یک آشپزخانه شیک دست پیدا کنید. در ادامه نمونه ای از یک اتاق پذیرایی را به شما ارائه می دهیم.

میز پذیرایی سلطنتی

استفاده کردن از یک اتاق در فضاهای بزرگ و مجلل به منظور پذیرایی از مهمان های ویژه نیاز به توجه و دقت نظر بسیار زیادی دارد. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید در این ایده پردازی از تم رنگی قرمز برای ایده پردازی استفاده شده است. فرش قرمز، دیوار با تم رنگی قرمز و پرده های سلطنتی قرمز همگی نمادی از یک دکوراسیون سلطنتی به شمار می رود. بدون تردید منبت کاری های استفاده شده بر روی دیوار های این اتاق به زیبا سازی بیشتر این فضا در راستای دکوراسیون سلطنتی بسیار کمک کرده است. با استفاده از لوسترهای بلوری و میزهای و صندلی های لوکس به راحتی می توان به این ایده پردازی بی نظیر دست پیدا کرد. می توان از ظرف و ظروف طلایی رنگ و وسایل مرتبط در همین راستا برای دیزاین روی میز استفاده کرد تا نمای زیبا تری در فضا مشاهده شود. خرید وسایلی که به شما در جهت رسیدن به یک دکوراسیون سلطنتی کمک کند قدری پیچیده است که به شما توصیه می کنیم از متخصصین این حرفه در این جهت مشاوره بگیرید.

 

اتاق خواب های لوکس در چیدمان سلطنتی

دکوراسیون کردن فضا به سبک سلطنتی قدری هزینه بر است زیرا تمام پارامترهای استفاده شده در دکوراسیون باید از مرغوب ترین و اعلاء ترین وسایل انتخاب شود. در ایده پردازی تصویر ارائه شده از رنگ آبی فیروزهای استفاده شده است که این رنگ نیز در رده رنگ های سلطنتی به شمار می رود. شما می توانید با یک نور پردازی زیبا این تم رنگی را زیباتر به نمایش بگذارید. همان طور که مشاهده می کنید در این تصویر سازی از فضای بسیار بزرگی برای طراحی اتاق خواب بهره گرفته شه است. تخت سلطنتی در کنار میز و صندلی های سلطنتی همگی از جمله مواردی است که در این ایده پردازی مورد استفاده قرار گرفته است. فرشی که در این طراحی استفاده شده نیز با تناژ رنگی سرمه ای و طوسی است که با رنگ سرویس تخت بسیار نزدیک است. پرده های سلطنتی استفاده شده این فضا را شبیه به یک قصر رؤیایی طراحی کرده است و نمای پشت تخت را بسیار بلند تر و زیبا تر جلوه داده است. بدون تردید دکوراسیون های سلطنتی یکی از بی نقص ترین و منحصر به فرد ترین دکوراسیون ها به شمار می رود که زیبایی خیره کننده ای دارد.

ایده پردازی دیگری برای اتاق خواب سلطنتی

همان طور که در تصویر قبل مشاهده کردید رنگ آبی فیروزه ای تم اصلی طراحی بود. در تصویر ارائه شده دیگر شما می توانید از یک تم رنگی با زمینه ای تقریباً قرمز برای دکوراسیون اتاق خواب را مشاهده کنید. در این ایده پردازی اولین عنصری که به زیبا سازی فضا بسیار کمک کرده است فرشی است که در کف اتاق قرار گرفته است. طراحی و رنگ آمیزی این فرش به شکلی صورت گرفته که سبب می شود شما یک ایده پردازی سلطنتی را به راحتی مشاهده کنید. استفاده از پردهای با طراحی سلطنتی نمونه دیگر این طراحی چشم نواز محسوب می شود. شما می توانید از رنگ قرمز برای جلوه دادن بیشتر به تم رنگی دکوراسیون های خود استفاده کنید اما برای اتاق خواب توصیه می شود زیاد این رنگ را تکرار نکنید تا آرامش شما به هم ریخته نشود. همان طور که مشهود است از دو صندلی تکی و یک پاف قرمز رنگ برای جلوه دادن بیشتر در فضا کمک گرفته شده است. در ادامه یک تخت گل دار با پشتی قرمز آیتم نهایی این دکوراسیون محسوب می شود. برای بیشتر جلوه دادن چیدمان سلطنتی اتاق خواب هایتان توصیه می کنیم از آباژورهای طلایی و لوستر های طلایی کمک بگیرید تا نور پردازی حاکم در فضا خاص تر دنبال شود.

ایده پردازی سوم برای اتاق خواب

اتاق خواب بهترین مکان برای مانور دادن دکوراسیون به سبک سلطنتی به شمار می رود. بدون تردید اگر رنگ طلایی چاشنی چیدمان های شما باشد ناخود آگاه به این سمت که چیدمان شما سلطنتی است کشیده می شوید. در این تصویر شما به راحتی یک تخت سلطنتی لوکس را مشاهده می کنید. تختی با پشتی طلایی که در نگاه اول چشم ها را خیره نگه می دارد. در ادامه یک پرده بسیار زیبا و لوکس اطراف تخت را احاطه کرده است که با قاب های طلایی زیبایی آن صد چندان شده است. به شما توصیه می کنیم پاف های همراه تخت و شال های پشمی را برای دکور کردن اتاق خواب های خود فراموش نکنید. این دو پارامتر شما را سریع تر به هدف نهایتان نزدیک می کند. استفاده از رنگ بنفش یا قرمز در این طراحی بلامانع است زیرا تمام آیتم ها سفید و طلایی است و در برخی از قسمت ها از رنگ مشکی نیز استفاده شده است.

پیشنهاداتی برای دکوراسیون سلطنتی

به شما توصیه می کنیم در دکوراسیون های سلطنتی در مرحله اول از یک متخصص حرفه ای در این راستا مشاوره بگیرید. این امر سبب می شود از دوبار دست به جیب شدن معاف شوید. در ادامه توصیه می کنیم از وسایلی که تم طلایی دارد بیشتر استفاده کنید و سعی کنید این وسایل را با کالاهای سفید و مشکی ترکیب کنید تا زیبایی آن چند برابر شود. امر دیگری که به شما در این راستا کمک می کند پارچه های ابریشمی و مخملی است که مهم ترین پارامتر در دکوراسیون سلطنتی محسوب می شود. با توجه به ایده پردازی های ارائه شده امید است به آسانی بتوانید به یک دکوراسیون سلطنتی دست پیدا کنید. کمک گرفتن از یک متخصص بر فرض در زمینه کابینت های آشپزخانه کمک قابل توجهی به شما می کند.

 

One thought on “دکوراسیون سلطنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *