دکوراسیون میز نهارخوری و مبلمان به سبک مدرن

دکوراسیون میز نهارخوری و مبلمان به سبک مدرن

دکوراسیون به سبک مدرن

اگر می خواهید خاص تر از همیشه به دکوراسیون داخلی منزل خود بپردازید به شما توصیه می کنیم از مبل ها و صندلی های مدرن بهره بگیرید. این امر را می توانید در فضای داخلی منزل و آشپزخانه به راحتی دنبال کنید. به شما پیشنهاد می کنیم از رنگ های خاص با تناژ رنگی روشن و تیره در کنار یکدیگر استفاده کنید. می توانید از میزهای لوکس در کنار صندلی های ساده و شیک به یک دکوراسیون متفاوت دست پیدا کنید. شما بر حسب سلیقه و نیاز خود می توانید تم رنگی که مد نظر دارید را برای طراحی داخلی منزل مورد استفاده قرار دهید. آنچه در ادامه مشاهده می کنید دکوراسیون های بسیار مدرنی است که در طراحی ها به سبک اروپایی مورد استفاده قرار گرفته است. با ما همراه باشید تا بهترین ها از آن شما باشد.

 

 

دکوراسیون در خانه های آپارتمانی

اگر می خواهید از میز نهار خوری و مبل های راحتی در کنار هم بهره بگیرید باید فضای داخلی منزل خود را در نظر داشته باشید. به عنوان مثال به شما توصیه نمی کنیم که برای آپارتمان های خود از میز و صندلی های سلطنتی استفاده کنید. این امر سبب محدود شدن فضای داخلی منزل شما می شود. شما می توانید از کاناپه های راحتی و میز و صندلی های نهار خوری چهار نفره همانند تصویر فوق ایده بگیرید. اگر نمی خواهید آشفتگی در فضای منزل احساس شود بهتر است از رنگ های خنثی کمک بگیرید. ایده پردازی با رنگ های شاد و تم های رنگی سبب می شود فضای اطراف شما شلوغ جلوه کند که این امر برای آپارتمان های کوچک پیشنهاد نمی شود.

 

آشپزخانه جزیره ای و میز نهار خوری

در معماری های داخلی امروز باید به نوع چیدمان داخلی بسیار توجه شود. دیگر همانند گذشته نباید به روش سنتی با پشتی دور تا دور فضای منزل را دکور کرد زیرا این امر با معماری های مدرن هم خوانی ندارد. به عنوان مثال در آشپزخانه های که به سبک جزیره ای ایده پردازی شده است بهتر است از میز نهار خوری ساده و لوکس به عنوان عنصر اصلی آشپزخانه بهره گرفته شود؛ یعنی همان طور که کابینت در آشپزخانه نقش اساسی دارد نوع میز نهار خوری نیز بی تأثیر نیست؛ زیرا به فضای اتاق نشیمن مشرف است و بر دکوراسیون بیرون از فضای آشپزخانه نیز اثر می گذارد. برای طراحی دکوراسیون های خود به سبک مدرن به شما توصیه می کنیم از متخصصان این فن بهره بگیرید تا متفاوت تر از همیشه بدرخشید.

 

تضاد رنگی و میز نهار خوری مدرن

شاید یکی از اصلی ترین گزینه های که در دکوراسیون داخلی مدرن مورد استفاده قرار می گیرد چیدمان ساده است. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید یک چیدمان به سبک اروپایی در این ایده پردازی مشاهده می شود. در کنار سادگی بسیار زیاد این طراحی شما می توانید خاص بودن را احساس کنید. دلیل این امر چیزی نیست مگر استفاده درست از تم های رنگی که در این فضا مشاهده می شود. مبل مخملی سرمه ای که به شکل ال طراحی شده است در کنار میز نهار خوری سبز رنگ شاید هیچ تناسبی با یکدیگر نداشته باشند، اما بسیار خاص جلوه کرده است. به شما توصیه می کنیم اگر می خواهید دست به خرید مبل برای منزل بزنید از مشاوران صنعت دکوراسیون داخلی بهره بگیرید تا شما را در این راستا راهنمایی کنند. بدون شک با انتخاب دو تم رنگی خاص می توانید به زیبا ترین ایده پردازی با کمترین هزینه دست پیدا کنید.

 

میز و صندلی نهار خوری خاص

میز و صندلی های خاص برای دکوراسیون های منازل شما نیز مورد استفاده قرار می گیرند. برای این مهم کافی است فضای مد نظر را داشته باشید و از سوی دیگر به چیدمان اطراف میز نهار خوری نیز توجه شود. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید میز و صندلی نهار خوری این دکور بسیار خاص و زیبا طراحی شده است. دو صندلی متفاوت در کنار چهار صندلی تکی که سبب منحصر به فرد شدن این دیزاین شده است. بدون شک رنگ و طراحی به سبک خاص دو عنصری هستند که به زیبا تر شدن این مدل میز و صندلی نهار خوری بسیار کمک کرده است. شما می توانید بخشی از فضای منزل خود را برای این سبک دکوراسیون اختصاص دهید. نیازی نیست که حتماً هارمونی رنگ بین میز نهار خوری و مبلمان رعایت شود. می توانید از هر تم رنگی که به آن علاقه دارید البته به شرط هم خوانی در زمان چیدمان بهره استفاده کنید.

 

میز نهار خوری با تم سفید

اگر از جمله افرادی هستید که به ایده پردازی با تم رنگی سفید علاقه مند هستید، به شما بهره گرفتن از تصویر سازی ارائه شده را پیشنهاد می دهیم. همان طور که مشاهده می کنید فضا با تم رنگی قهوه ای دکور شده است اما مبلمان و میز نهار خوری هر دو از رنگ سفید تهیه شده اند. مبل الی که در قسمت بالای اتاق قرار داده شده است سبب شده راه رفت و آمد به داخل آشپزخانه محدود نشود. این اصل یکی از اصول فنک شویی به شمار می آید به شکلی که مسیر رفت و آمد انرژی مثبت در فضا سد نشود. همچنین میز نهار خوری درست روبروی آشپزخانه قرار داده شده تا به راحتی بتوان وسایل پذیرایی را روی میز قرار داد. استفاده از پارتیشن های چوبی در کنار آباژورهای سقفی لوکس و قاب های سفید مشکی ایده پردازی تم سفید مشکی را در فضا حاکم کرده است.

 

طراحی مدرن با مبلمان مدرن

همان طور که درمطالب قبل اشاره شده در ایده پردازی به سبک مدرن سبب باید اصل سادگی به خوبی رعایت شود. مبلمان و میز نهار خوری این منزل با تم رنگی تیره انتخاب شده است. سبز چمنی سیر و طوسی تیره رنگ های هستند که برای این دو سرویس مورد استفاده قرار گرفته است. شما برای ایده پردازی می توانید از وسایل دکوری با تم رنگی مشکی کمک بگیرید تا تصویر سازی شما بهتر جلوه کند. همچنین می توانید از دکوری های رو میزی طلایی همانند طراحی فوق استفاده کنید تا لوکس بودن فضا با وسایل مدرن چند برابر احساس شود. استفاده از رنگ های متضاد اگر با تخصص در این راستا صورت بگیرد سبب می شود ایده پردازی بسیار زیبا جلوه کند. برای این منظور باید از افراد خبره در این راستا مشاوره گرفت. با کمک گرفتن از متخصصان دکوراسیون داخلی می توانید از هر تم رنگی که به آن علاقه مند هستید با هوشمندی تمام بهره بگیرید.

 

دکوراسیون لاکچری

اگر می خواهید متفاوت از همه به ایده پردازی بپردازید نیاز است قدری به رنگ شناسی در صنعت دکوراسیون آشنا باشید. همان طور که مشاهده می کنید در تمام تم های استفاده شده رنگ های کاملاً متضاد برای دکوراسیون مورد استفاده قرار گرفته است. به عنوان مثال در این تصویر از رنگ طلایی، مشکی، سفید، قرمز و رنگ قهوه ای استفاده شده است. رنگ های که هیچ تناسبی با یکدیگر ندارند اما به خوبی در این فضا مورد استفاده قرار گرفته اند. اگر می خواهید در فضای اتاق نشیمن از میز نهار خوری استفاده کنید نیازی نیست حتماً میز نهار خوری و مبلمان خود را ست کنید. کافی است با کمک بررسی در این راستا به زیبا ترین دیزاین با رنگ های ناهماهنگ بپردازید. استفاده از وسایل طلایی سبب می شود ایده پردازی شما به سمت یک طراحی لاکچری درحرکت باشد. استفاده از لوسترهای بلوری در کنار آباژورهای سقفی و رومیزی برای هر سبک طراحی مناسب است. شما می توانید از این سبک وسایل برای تمام ایده پردازی های خود استفاده کنید تا جلوه بیشتری در فضا حاکم شود.

 

تم رنگی و دکوراسیون داخلی

اگر به تم های رنگی علاقه مند هستید می توانید از سبک های متفاوتی برای دیزاین منزل خود استفاده کنید. شما می توانید مبلمان خود را گل دار و میز نهار خوری و صندلی های آن را با رنگ خنثی انتخاب کنید. یا همانند تصویر مبلمان خود را با رنگ تیره خنثی و میز نهار خوری خود را با صندلی های رنگی مورد استفاده قرار دهید. در ایده پردازی رنگی همیشه باید رنگ پایه رنگ خنثی باشد تا تأثیر رنگ ها در فضا به خوبی مشاهده شود. استفاده بیش از حد از عناصر رنگی در دکوراسیون سبب به هم ریختگی و آشفتگی در فضا می شود. شما می توانید از آباژورهای لوکس طلایی، گل های طبیعی که پیشنهاد همیشگی ما به شما است و کوسن های رنگی در صورت تمایل برای دیزاین اتاق نشیمن خود بهره بگیرید.

 

کلام آخر برای دکوراسیون به سبک مدرن

اگر می خواهید در منزل لوکس خود یکی از طراحی های ارائه شده را مورد استفاده قرار دهید به شما توصیه می کنیم حتماً با مشاوران تخصصی دکوراسیون نیز مشورتی داشته باشید. استفاده از رنگ ها و ایده پردازی با وسایل مدرن اگر بدون رنگ شناسی و تصویر سازی تخصصی صورت بگیرد سبب می شود نتیجه کار مطلوب شما واقع نشود. استفاده از میز نهار خوری در فضای نشیمن نیاز به یک دیزاین بسیار خاص دارد؛ زیرا در اتاق نشیمن رفت و آمد زیاد است و مدام میز نهار خوری به چشم می آید. دو دلیل این چیدمان را مهم جلوه می دهد یکی اینکه شما باید مسیر رفت آمد را در اتاق نشیمن و آشپزخانه به خوبی فراهم کنید. مورد دیگر اینکه در زمان چیدمان به هارمونی رنگ حاکم در فضا اهمیت دهید تا آشفتگی و بی نظمی در چیدمان شما مشاهده نشود. امید است راهنمایی های ارائه شده شما را در زمینه دیزاین به سبک مدرن کمک کرده باشد.

7 thoughts on “دکوراسیون میز نهارخوری و مبلمان به سبک مدرن

  1. turkce says:

    I blog quite often and I really thank you for your content. The article has truly peaked my interest. I will book mark your website and keep checking for new information about once a week. I opted in for your RSS feed as well. Dorothea Arron Olivier

  2. live cam says:

    It is truly a great and helpful piece of information. I am happy that you just shared this helpful information with us. Please keep us up to date like this. Thanks for sharing. Marjie Jay Radferd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *