کلاف مبل چیست؟

کلاف مبل به زبان ساده چارچوب اصلی(اسکلت) مبل است کلاف مبل های راحتی از جنس چوب سفید و چوب روسی است البته مبل فروش ها اعلام می کنند که کلاف چوب راش است. چوب راش چوب گرانی است و درنما برای مبل های راحتی استفاده می شود. اگر در مناطقی زندگی می کنید که موریانه زندگی می کند کلاف مبلتان را روس سفارش دهید.

فوم سرد یا اسفنج

در هنگام خرید مبل با دو واژه فوم سرد و اسفنج بر می خورید اگر به زبان خیلی ساده بخواهیم بگوییم فوم سرد طول عمر بیشتری دارد و قابلیت ارتجاع سریعی دارد یعنی بعد از از اینکه از روی مبل  بلند می شوید بسیار سریع به شکل قبل باز می گردد دوام نکته بسیار مهمی است ولی راحتی و نرمی کار نیز بسیار مهم است مبل های راحتی که بسیاری از مشتریان از آنها استفاده می کنند و گاهی اوقات از سه نفره و دونفره آن نیز برای استراحت مناسب است باید از اسفنج استفاده کرد تا راحتی بیشتری را احساس کنید اما مبلمان های استیل و کلاسیک که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند از فوم های سرد بهره می برندالبته یه نکته مهم نیز وجود دارد که اسفنج ها نیز متغییر هستند و هر چه وزنشان بیشتر باشد کیفیت بهتری نیز دارند مانند اسفنج ۲۰ کیلیویی- اسفنج سی کیلویی-اسفنج HR- اسفنج ویژه

مدت زمان تحویل

در هر محصول مدت زمان تحویل در بدترین شرایط قید شده اگر عجله برای تحویل دارید با ما تماس بگیرید که در صورت امکان مبل یا محصولات دیگر را زودتر از موعد مقرر به شما تحویل دهیم. یا با واحد فروش تماس گرفته و نسبت به زمان تحویل بستگی به سفارشات زمان معین را به شما اطلاع دهند.

انتخاب پارچه

شاید بتوان گفت ۸۰ درصد پارچه های مبل مکس مازراتی- ملیتا – مایا و مسکو است اگر با این پارچه ها آشنایی دارید به راحتی می توانید سفارش دهید در غیر اینصورت می توانید به شرکت مراجعه کنید و کالیته پارچه ها را با قیمت رویت کنید.

برخی از مشتریان نیز علاقه دارند مبل را با پارچه های خودشان تحویل گیرند سفارش خود را ثبت کنید در قسمت توضیحات اعلام کنید قیمت پارچه از مبل کم و پارچه شما جایگذین می شود.

هزینه ارسال بار

ارسال به سراسر کشور از طریق باربری و تیپاکس است که هزینه به صورت  پس کرایه (بر عهده مشتری) می باشد.

عودت وجه

در صورتیکه در سایت خرید نمودید و به هر منظوری منصرف شدید حداکثر ظرف ۲۴ ساعت در خواست عودت وجه را اعلام نمایید.

گارانتی

گارانتی محصولات مبل و میز متغییر است در قسمت توضیحات محصول مدت زمان گارانتی هر محصول قید شده است شرایط گارانتی به شرح ذیل است

_ اتصالات و کلاف بندی داخلی (اسکلت اصلی مبل)

_ فنر و یا تسمه های به کار رفته در مبل

_ افت فوم ها و اسفنج های به کار رفته در مبل

مواری که شامل گارانتی نمی شود

آسیبدیدگی های روکش ناشی از علامت گذاری ،سوختگی، پارگی، چین خوردگی طبیعی در چرم و یا در زمان حمل و نقل توسط مشتری.

استفاده کاربر با وزن بیش از ۱۱۰ کیلو گرم ممکن است منجر به شکستن قطعات محصول شده و خارج از گارانتی می باشد.

قرار گرفتن در معرض آفتاب شدید، یا چروک شدن روکش، تغییر رنگ توسط البسه کاربر و یا شستشو با مواد شیمیایی.

استفاده از صندلی در سطوح غیر هموار، ناصاف یا محیط های باز و در معرض باد و باران یا رطوبت شدید.

پارچه شرایط گارانتی ندارد

آیا امکان رویت حضوری وجود دارد ؟

شرکت ما برای افزایش میزان اعتماد شما از محصولاتی که خریداری می کنید این امکان را به مشتریان شرکت فراهم کرده است تا با مراجعه به نمایندگی های شرکت  در بعضی از شهر ها که در لیست  نمایندگی در سایت موجود است می توانند دیدن کنند و محصول مورد نظرشان را انتخاب کنند .

همچنین برای رفاه حال مشتریان فروشگاه ما،  لیستی از محصولات تولیدی تجاری بارش، در قالب کاتالوگی تقدیم خواهد شد.از طریق لینک زیر دانلود نمایید و برای اطلاع از جزییات با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

 

نمایش کاتولوگ محصولات بارش

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *