درباره تولیدی تجاری بارش

فروشگاه ما با سابقه دیرینه در صنعت مبلمان با افتخار به عرض می رساند این فروشگاه با عرضه با کیفیت ترین مصنوعات چوبی قدم شگرف درصنعت مبلمان و دکوراسیون برای رضایت مندی شما سروان عزیز برداشته است .

اکثر محصولات ما با ضمانت نامه منحصربه فرد ارایه می گردد.

خرید محصولات ما اولین قدم در راستای ارایه خدمات به شما بزرگواران است. چون ایرانیان لایق بهترینها هستند.

فروشگاه ما به این نکته توجه وافر داشته و بهترینها را برای شما در نظر دارد.

از جمله محصولات ما می توان به مبلمان راحتی – تخت شو – سرویس غذاخوری – جلو مبلی اشاره نمود.

شرکت ما تمام سعی و تلاش خود را خواهد کرد در راستای اجرای تمام تعهداتی که به مشتریان داده ایم  به بهترین نحو ممکن از هر لحاظ در امور پشتیبانی و خدمات پس از فروش و ارایه بهترین خدمات ممکن به نحوی که مشتری رضایت کاملی از محصول داشته باشد.

مدیرعامل و اعضای هییت مدیره شرکت برای رسیدن به اهداف بلند مدت شرکت ، تمامی تلاش خود را می کنند تا با استخدام بهترین افراد برای کار در شرکت بهترین محصول و بیش ترین رضایت مندی را از محصولات خریداری شده داشته باشند.

موسس و مدیرعامل شرکت تولیدی و تجاری بارش جناب اقای غلام رضا حسینی در طول مدتی که شرکت تاسیس شده است تمام تلاش ایشان این بوده که شرکت را با تمام اصول کاری و قانون و مقررات که شرکت داشته مدیریت کنند تا بتوانند بهترین بازدهی ممکن را داشته باشند. و با اصول مدیریت مدرنیزه که در شرکت های اروپایی و کشورهای مدرن وجود دارد از آن استفاده کرده تا با شیوه مدرن و علمی که این شرکت ها دارند در ایران نیز بتوانند از این اصول استفاده کنند..